Tiedustelut

Tältä sivulta löydät Häät-lehden tässä numerossa esiteltyjen tuotteiden ja palveluiden yhteystiedot.

 A  Aarikka 044 4220208 aarikka@aarikka.com

Aino aino-shop.com

Aarni Wood 050 3740077 info@aarniwood.com

 b  Björn Borg 09 644233 bjornborg.fi

Blush 044 9873334 blush@blush.fi

 c  Carina Blomqvist 040 5370379 carinablomqvist.fi

Calligraphen 02 2306000 calligraphen.fi

Celebrations Marilse Statie-Teixeira info@celebrations-cur.com celebrations-cur.com

Crocus Paperi crocuspaperi.com

 D  Desanne 050 3682666 anne.barck@desanne.fi

DMK Photography dmkphotography.helsinki@gmail.com

Dressmann dressmann.com

Duni duni.fi

 e  E. Lindoos 09 1213866 lindrooshelsinki.fi

Eberry Photographie eberry-photographie.com contact@eberry-photographie.com

Efva Attling 09 6829212

Espan Enkelit 09 644020 espanenkelit.fi

Esse esseskincare.fi

EvaGarden Beancase.fi 040 5711156

 f  Fiarucci Elsa Coloured Shoes 050 3411304 elsacoloredshoes.com

Finnmari finnmari.fi

Fitting Room 044 3434 644

FloraMore 0445294249 floramore.fi

 g  Gaggui jonna@gaggui.fi

Ginger Ray gingerray.co.uk

gTIE 0400 427876 jenni@gtie.fi

 h  Heidi A. info@heidiahlbom.com heidiahlbom.com

Helin Matkat 0207 466730 helinmatkat.fi

Helmi Photography helmiphotography.com

Helmivillakko helmivillakko.fi

Hyvinvoinnin Tavaratalo 010 4229100 asiakaspalvelu@hyvinvoinnin.fi

 i  I Casali Di Monticchio 0076 3628365 sales@monticchio.com

Indiebride indiebrides.co.uk

 j  Justin Alexander justinalexanderbridal.com

 k  Kaarna Living info@kaarnaliving.fi

Kalevala koru 0207 611311 kalevalakoru.fi

Kartanohotelli Ruusuhovi ruusuhovi.fi

Kauneushuone Valotar 044 7700773 kauneushuonevalotar.fi

Kenneth Winston kennethwinston.com

Klingel klingel.fi

Korumuotoilija Teija Halonen 041 4352752 koruverstasklova.fi

Kukkakauppa La Reine 0400 400388 lareine.fi

Kukkakauppa Madonna 09 174941 madonnankukat.com

Kultajousi kultajousi.fi

Kultakeskus 03 65711 kultakeskus.fi

Kultaseppä Kulmala 09 6292252 kultaseppakulmala.fi

Kultasepänverstas Au-Holmberg 02 2316419 au-holmberg.fi

Kultasepät Andreasen 03 2239488 andreasen.fi

Kultasepät Narsakka 010 2390490 narsakka.com

 l  Laatukoru 0400 110045 laatukoru.fi

Laurent-Perrier Beverage Partners Finland 09 6229190 bpf-finland.fi

Leijona-kellot 09 4780500 info@perkko.fi

Lillian West lillianwest.com

Lilly lilly.eu

Louis Vuitton 010 802003

Luck & Luck luckandluck.co.uk

 m  Morilee morilee.eu

Makea design janina.jaak@gmail.com

Marja Kurki 040 5210303 marjakurki.fi

Marjon HerkkuKakku 044 0654592 herkkukakku@hotmail.fi

Merirosvot Juhlapalvelu merirosvot.fi

Minna minna.co.uk

Minna Parikka 09 667554

Madeline Gardner New York madelinegardnernewyork.com

Morsiuspukuliike Josefiina 03 7834617 josefiina.fi

Muotitalo Tyynelä 09 444750 muotitalotyynela.fi

 n  Niinatar 09 2419770 niinatar.fi

Ninka 050 4420626 juhla@ninka.fi

Now & Forever 02 2306000 calligraphen.fi

 o  Oz Jewel 09 6224433 ozjewel.com

 p  Papaja papaja.fi

Parone Design 040 5551946 paronedesign.com

Photography Marko Laukkarinen 040 8423126 markolaukkarinen@gmail.com

Poirier poirier.nl

 r  Rainbow Club Elsa Coloured Shoes 050 3411304 elsacoloredshoes.com

Revelations 044 3434644 revelations.fi

Ruohonjuuri 010 4204209 verkkokauppa@ruohonjuuri.fi

 s  Sandberg-timanttikorut sandberg.fi

Sanna Naapuri 040 6639666

Satu Sirelius 040 506 2689 makeupsatu.fi

Sincerity sinceritybridal.com

Sinelli 020 7780620 sinelli.fi

Sokerileipuri Suominen 040 5595009 sokerileipurisuominen.com

Soul Sisters 050 3577752 soulsisters.fi

Staila Design 066 2533645 info@stailadesign.com

Stockmann 09 1211 stockmann.com

Sydänkäpy 02 2517232 morsiuspuvutsydankapy.fi

Sweetheart sweetheartgowns.com

Särkänlinna 09 61285550 sales@royalravintolat.com

 t  Ten Points 045 8653989

Theo Meijer Photography theo-meijer.net

Thomas Sabo 09 6980149

Tieroom.fi 09 23163018 tieroom.fi

Tiger of Sweden tigerofsweden.com

Tiina Lamberg 044 3110107 tiinalamberg.fi

Tiirinkosken Tehdas 0400 482321 tiirinkoskentehdas.com

Tilaisuus Villa Sofia 010 3225800 info@tilaisuus.fi

Timanttiset timanttiset.fi

Toscanan Tuuli 045 8889606 info@toscanantuuli.com

Turo 050 5296281 turo.fi

TwistBe 040 1969602 kati@twistbe.fi

 v  Valkoinen Kreivitär info@valkoinenkreivitar.fi valkoinenkreivitar.fi

Valokuvaaja Antti Ekola 040 8250780 info@anttiekola.com

Valokuvaaja Janina Jaakkola info@makeadesign.fi

Valokuvaaja Mikko Pääkkönen 050 3821513 mpkuvaus@gmail.com

Valokuvaaja Milla Lehtonen 050 5630514 valokuvaaja@millalehtonen.fi

Valokuvaaja Timo Soasepp 040 5374094 contact@timosoasepp.com

Vintage Style Events HKI 040 753 1722 vsehki.fi

 Y  Your Day Design yourdaydesign.fi

 Z  Zazabella zazabella.fi


Jos vielä etsit jotain, lähetä meille sähköpostia (haat@editus.fi, viestin aihe "Tiedustelut Häät 2/2016") niin etsimme yhteystiedon sinulle!