Tiedustelut

Tältä sivulta löydät Häät-lehden tässä numerossa esiteltyjen tuotteiden ja palveluiden yhteystiedot.

 A  Acce shop.acce.fi

Acme Limo Service 050 5304009 acmelimoservice.com

Annette Tillander 09 670100 atillander.fi

Annika Liinanki Photography annikalphotography@gmail.com annikaliinanki.com

Aino aino-shop.com

Alko 020 711711 alko.fi

 B  Beautyblender Nordic Beauty Import 040 7761058 nordicbeautyimport.com

Bianco Evento bianco-evento.com

 C  Calvin Klein Berner Kulutustavarat 020 79100

Carina Blomqvist 040 5370379 carinablomqvist.fi

Charlotte Mills charlottemillsbridal.co.uk

Clas Ohlson clasohlson.com

Clarins Berner Kulutustavarat 020 79100

Clinique Estée Lauder Finland 040 8406051

Confetti 045 1206627 confetti.fi

Cutie Pie cutiepie@cutiepie.fi cutiepie.fi

 D  Decora House 045 1215 091 decorahouse.com

DMK Photography dmkphotography.helsinki@gmail.com dmkphotography.fi

Dressmann dressmann.com

Duni duni.com

Duroy duroy.fi

 E  Elina Manninen Photography elina@elinamanninen.com elinamanninen.com

Emmerling emmerling.eu

Estée Lauder Finland 040 8406051

Eveliina Mustonen eveliinamustonen.com

 F  Finnmari finnmari.fi

Fitting Room 044 3434644

Flow kosmetiikka asiakaspalvelu@ flowkosmetiikka.fi flowkosmetiikka.fi

Flower Bazaar flowerbazaar.fi

Frenn Company 040 7771943 frenncompany.com

Floramore 044 5294249 floramore.fi

 G  Gaggui Kaffela jonna@gaggui.fi gaggui.fi

Glamour Lahti 03 7825160 glamourlahti.fi

 H  H&M hm.com

Helmivillakko Floral Design helmivillakko@helmivillakko.fi helmivillakko.com

Hirvihaaran Kartano 019 6888255 hirvihaarankartano.fi

 I  IdHAIR Finland 010 2799000

Iittala 0204396300 iittala.fi

Ikea ikea.com

Irregular Choice irregularchoice.com

 J  Jenni Saksa 050 5561402 jennisaksa.fi

Juhlaliinat.fi info@juhlaliinat.fi juhlaliinat.fi

 K  Kakkuhelmi 050 3391135 pia@kakkuhelmi.fi

Karkkikauppa Sweetheart 044 2760672 sweetheart.fi

Keltainen Talo 050 5979659 keltainentalo.fi

Kultajousi kultajousi.fi

Kultakeskus 03 65711 kultakeskus.fi

Kultaseppä Kulmala 09 629252 kultaseppakulmala.fi

Kultasepät Andreasen 03 2239488 andreasen.fi

 L  Laatukoru 0400 110045 laatukoru.fi

Lars Johnson Photography larsjohnson.net

E. Lindroos 09 1213866 lindrooshelsinki.fi

Linnan Juhlakuva moi@linnanjuhlakuva.fi linnanjuhlakuva.fi

Lilla Roberts lillaroberts.com

Lilly lilly.eu

Living Proof Salon24 044 7887973 salon24.eu

L’Oréal Paris 075 758000 lorealparis.fi

 M  Makea Design info@makeadesign.fi makeadesign.fi

Malmin Korupaja 09 3512800 korupaja.fi

Maria Hedengren maria.hedengren@yahoo.com mariahedengren.com

Marko Laukkarinen Photography markolaukkarinen@gmail.com markolaukkarinen.com

Maybelline New York maybelline.fi

Mbakery 0400 390586 mbakery.fi

Menbur menbur.com

Mittajalkine 040 5704411 mittajalkine.fi

Moroccanoil IdHAIR Finland 010 2799000

Morsiuspukuliike Josefiina 03 7834617 josefiina.fi

Muotitalo Tyynelä 09 444750 muotitalotyynela.fi

 N  Niinatar 09 2419770 niinatar.fi

Nina Dodd Photography helsinkistudio@ ninadodd.com ninadodd.com

Ninka 050 4420626 ninka.fi

Now & Forever 02 2306000 nowandforever.fi

 O  Oriflame oriflame.fi

 P  Parone Design 040 55519 46 paronedesign.com

Pentik 0207 220200 pentik.com

PetriS Chocolate Room petris.fi

Poirier poirier.nl

Pop up kemut 050 3512 815 popupkemut.fi

Pukuni 050 5734 919 pukuni.fi

 R  Raggarimorsian raggarimorsian.fi

Rainbow Club by Elsa Coloured Shoes 050 3411304 elsacolouredshoes.com

Remington 020 7710840

 S  Sandberg-timanttikorut 010 6338660 sandberg.fi

Sinelli 020 7780620 sinelli.fi

Sinikka Nikander 040 7006705 sinikkanikander.fi

Sirkka Kannusmäki sirkkakannusmaki.fi

Sokos 010 766 5100 sokos.fi

Solei soile.kontinen@solei.fi solei.fi

Stockmann 09 1211 stockmann.com

Suomen Korutuote 09 6829 2500 korutuote.com

Suomen Pukuvuokraamo 010 4401900 pukuvuokraamo.fi

Sydänkäpy 02 2517232 morsiuspuvutsydankapy.fi

 T  Tieroom info@tieroom.fi tieroom.fi

Timanttiset timanttiset.fi

Tintti Alanko tinttialanko.com

TS-Salonki Kamppi 09 6945481

TriLogia marika@ompelimofragola.com ninka.fi

Tukkateekki 03 2130070 tukkateekki.fi

Turo 050 529 6281 turoshop.com

Töysän Kenkätehdas toysankenkatehdas.fi

 U  Ukkoschnapps 040 7573506 ukkoschnapps.fi

Urban Decay L'Oréal Finland

 V  Vaatturiliike Sauma 09 495524 vaatturiliikesauma.fi

Valokuvaaja Timo Soasepp contact@ timosoasepp.com timosoasepp.com

Valokuvaaja Tuukka Ylönen info@ haakuvaaja.com haakuvaaja.com

Valokuvaus Nelly nelly@nellystenroos.fi valokuvausnelly.fi

Vanajanlinna 0600 550120 vanajanlinna.fi

Villa Smeds myynti@villasmeds.com villasmeds.com

 W  Westerback 020 7000 605 westerback.fi

 Y  Yves Rocher yves-rocher.fi

Jos mielestäsi listalta puuttuu joku, lähetä meille sähköpostia: haat@editus.fi (kirjoita viestin otsikkokenttään "Tiedustelut - Häät 2/2015"), niin etsimme yhteystiedon sinulle.