Tiedustelut

Tältä sivulta löydät Häät-lehden tässä numerossa esiteltyjen tuotteiden ja palveluiden yhteystiedot.

 A  Alexandra Eleftheraki Photography 
alexandraeleftheraki.zenfolio.com

Apollomatkat apollomatkat.fi

Ateljé Tuhkimotarina tuhkimotarina.net

Ateljee Aaria ateljeeaaria.fi

Arctic Superfoods 

arcticsuperfoods.com

Audrey Akman 

facebook.com/audrey.akman

Aurora Collection revelations.fi

 b  Brù kultasepanliikehannaniemi.fi

By Mikaelas bymikaelas.com

By Pia´s bypias.com

 C  Caitlin Linski Cakes and Baking Your Day Design yourdaydesign.fi

Camilla Bloom Photography camillabloom.com

Carina Blomqvist carinablomqvist.fi

Calligraphen calligraphen.fi

Chjoko chjoko.com

Cozy Dream Publishing dreamcozy.com

Crocus Paperi crocuspaperi.com

 D  Duni duni.fi

 E E.Lindroos ojl.fi

Efva Attling efvaattling.com

Eglantine Creations eglantine-creations.com

Enzoani enzoani.com

 f  Faber Art faberart.fi

Fiarucci by Elsa Coloured Shoes elsacoloredshoes.com

Fitting Room 044 3434 644

Flamingo flamingo.fi

FloraMore floramore.fi

Foodin foodin.fi

 G  Gianluca Adovasio gianlucaadovasio.it

Giorgio Armani Cosmetics armanibeauty.com

Grano grano.fi

 H Helmivillakko helmivillakko.com

Hey Look heylook.fi

Hopeaseppä Hei Heidi Pesu koruverstasklova.fi

House of Organic houseoforganic.fi

Hyvinvoinnin Tavaratalo hyvinvoinnin.fi

Hää- ja juhlasuunnittelu Orchidea orchidea.fi

 J Jotex jotex.fi

Juhlahumua juhlahumua.fi Juhlahuuma juhlahuuma.fi

Juhlamaailma juhlamaailma.fi

Justin Alexander justinalexanderbridal.com

 K Kekkilä kekkila.fi

Kenneth Winston kennethwinston.com

Korus Design korus.fi

Krapi krapi.fi

Kukkakauppa Madonna madonnankukat.com

Kultajousi kultajousi.fi

Kultakeskus kohinoor.fi

Kultaseppä Kulmala kultaseppakulmala.fi

Kultaseppä Räsänen kultasepparasanen.fi

Kultasepät Andreasen andreasen.fi

Kultasepät Narsakka narsakka.com

Kyrö Distillery Company kyrodistillery.com

 l  Laatukoru laatukoru.fi

Lennol lennol.fi

Lillian West lillianwest.com

Lilly lilly.eu

Lily Dream Wedding lilydreamwedding.com

Ludwig & Vilgot ludwigvilgot.fi

Lumoava lumoava.fi

 m  Malmin Korupaja korupaja.fi

Morilee Madeline Gardner morilee.eu

Moroccanoil idhair.fi

Morsiuspukuliike Josefiina josefiina.fi

My Choice Events mychoice-events.fi

 n  Niinatar niinatar.fi

Ninka Design ninka.fi

Now & Forever calligraphen.fi

Nuppu Print Company nuppuprintcompany.mycashflow.fi

 o  Osuuskunta Timanttiset timanttiset.fi

 p  Papaja papaja.fi

Paper Shop papershop.fi

Parone Design paronedesign.com

Patrick Karkkolainen Photography patrickkarkkolainen.com

Pentik pentik.com

Poirier poirier.nl

PS Puisto pspuisto.fi

PUR Hyvinvointikauppa pur-kauppa.fi

Pökkylän Punanen Tupa pokkyla.fi

 q  QwiDog facebook.com/qwidog

 r  Rainbow Club by Elsa Coloured Shoes elsacoloredshoes.com

Revelations revelations.fi

 s  Sandberg-timanttikorut sandberg.fi

Sanni Lehtinen sannilehtinen.fi

Say it With a Cake sayitwithacake.fi

Sincerity sinceritybridal.com

Stockmann stockmann.com

Style Me Helsinki styleme.fi

Styrmir Kari & Heddis Photography styrmir-heiddis.com

Sydänkäpy morsiuspuvutsydankapy.fi

Sylvie Gil Photography sylviegilphotography.com

 t  Tag Gems taggems.fi

Tallink Silja tallinksilja.fi

The Hair & Body Co. hair-body.se

Tiina Lamberg tiinalamberg.fi

Timanttiset timanttiset.fi

Turo 050 5296281 turo.fi

 u  Urjalan makeistukku urjalanmakeistukku.fi

 v  Valkoinen Kreivitär valkoinenkreivitar.fi

Valokuvaaja Elli Halonen ellij.halonen@gmail.com

Valokuvaaja Veera Korhonen veeravalokuvaaja.kuvat.fi

Victoria & Vincent victoria-vincent.fi

Villa Arcadio Hotel & Resort hotelvillaarcadio.it

Vintage Style Events HKI 040 753 1722 vsehki.fi

 W  Wonderbra Stockmann stockmann.com

 Y  Your Day Design yourdaydesign.fi

 Y  Zazabella zazabella.fi

Zoco Home zocohome.fi


Jos vielä etsit jotain, lähetä meille sähköpostia (haat@editus.fi, viestin aihe "Tiedustelut Häät 1/2017") niin etsimme yhteystiedon sinulle!