Tiedustelut

Tältä sivulta löydät Häät-lehden tässä numerossa esiteltyjen tuotteiden ja palveluiden yhteystiedot.

 A  Aarikka 050 5264332 aarikka.fi

Aavama 040 5449079

Ahdin tilan keppihevossirkus 040 7410391 ahdintila.fi

Akateeminen Kirjakauppa 020 7608555 akateeminen.fi

Alko 020 711711 alko.fi

American Sweetie 044 9742286 americansweetie.fi

Annette Tillander 09 670100 annettetillander.fi

Aperol, Cointreau, Passoa, Sailor Jerry Beverage Partners Finland 09 6229190 bpf-finland.fi

Au3 Kultasepät 09 43650090 au3.fi

Auraria 044 0159951 auraria.fi

 b  Boutique Beauty 06 3170187 boutiquebeauty.fi

Boutique Minne 050 5166124 boutiqueminne.com

Bunica facebook.com/Bunica

 c  Cailap 044 5739777

Carina Blomqvist Design 040 5370379 carinablomqvist.fi

Clas Ohlson clasohlson.com

Cutie Pie 040 2517713 cutiepie.fi

 D  Damien Milan Photography damienmilan@gmail.com damienmilan.com.au

Decanter decanter.fi

Decora House 045 1215091 decorahouse.com

Dekoro 050 3415993 dekoro.fi

Design Domi dd.designdomi@gmail.com designdomi.com

Duni duni.fi

 e  E. Lindroos 09 1213866 lindrooshelsinki.fi

Eilen design 040 5867174

Ekoru by Laurase 040 1679629

Elsa Coloured Shoes 050 3411304 elsacolouredshoes.com

Elämyslahjat 09 31576543 elamyslahjat.fi

Eveliina Mustonen Photography eveliinamustonen.com

 f  Faber Art 09 605060 faberart.fi

Fiarucci by Elsa Coloured Shoes 050 3411304 elsacolouredshoes.com

Finnmari finnmari.fi

Fiskars Finland 020 334101 store.iittala.fi

Fitting Room 044 3434 644

Floramore 044 5294249 floramore.fi

Four Reasons kcprofessional.fi

French Sole frenchsole.com

 g  Glamour Lahti 03 7825160 glamourlahti.fi

Gudrun Sjöden 09 47802338

 h  H&M Home hm.com

Hieno Jewel 050 9101197 hienojewel.com

Hotel Lilla Roberts 09 6899880 lillaroberts.com

House of Simone 0400 622263

 i  Iittala 020 4396300 iittala.fi

Indiska indiska.com

inWell sanna@inwell.fi inwell.fi

Irregular Choice irregularchoice.com

 j  Jevelo 050 3013940 jewelo.io

Juhlahumua 0400 128982 juhlahumua.fi

 k  Kaffa Roastery kaffaroastery.fi

Kaleva Koru 020 7611311 kalevalakoru.fi

Katja Kokko katjakokko.com

Kellopeli Lifestyle Clinic 09 6944505 kellopelishop.com

Kisu Korsi 040 5785503 kisukorsi.com

Konjac Sponge Nordic Beauty Import 040 5297999

Kukkakauppa La Reine 0400 400388 lareine.fi

Kultajousi kultajousi.fi

Kultakeskus 03 65711 kohinoor.fi

KultaSarvi 02 2510503 kultasarvi.fi

Kultaseppä Ailio 014 272971 ailio.net

Kultaseppä H. Viljanen 03 7828270 designhenryviljanen.net

Kultaseppä Kulmala 09 629252 kultaseppakulmala.fi

Kultaseppä Sanni Lehtinen 040 7223004 sannilehtinen.fi

Kultasepänverstas Au-Holmberg 02 2316419 au-holmberg.fi

Kultasepät Andreasen 03 2239488 andreasen.fi

Kultasepät Narsakka 010 2390490 festive.fi

 l  Laatikkokauppa laatikkokauppa.fi

Laatukoru 0400 110081 laatukoru.fi

Lahjaduo 0400 789468 lahjaduo.fi

Laitilan Wirvoitusjuomatehdas 02 8571440 laitilan.com

Lapponia lapponia.com

Left Shoe Company 010 2191500 leftshoecompany.com

Lilla Villan 050 3816544 lillavillan.fi

Lillian West lillianwest.com

Lilly lilly.eu

Love June Wedding Design laura@lovejune.com.au lovejune.com.au

Lovia 044 5641873 loviacollection.com

Lumene lumene.com

 m  Madara 020 7529900

MAD Madesign 040 8229562 madesign.fi

Makea Design info@makeadesign.fi makeadesign.fi

Malmin Korupaja 09 3512800 korupaja.fi

Marko Laukkarinen Photography markolaukkarinen.com

MaryText 040 567 8668 marytext.fi

Medik8 Me Treatments 040 842986

Minna Parikka universum@minnaparikka.com minnaparikka.com

Moko Market 045 1446225 moko.fi

Morsiusateljee Katariina 08 333856 katariina.net

Morsiuspukuliike Josefiina 03 7834617 josefiina.fi

Mr Fiarucci by Elsa Coloured Shoes 050 3411304 elsacolouredshoes.com

Muotikuu Oulu 08 5545499 muotikuu.fi

Muotitalo Tyynelä 09 444750 muotitalotyynela.fi

 n  Niinatar 09 2419770 niinatar.fi

Nikkotakko 050 4949971 nikkotakko.com

Ninka 050 442 0626 ninka.fi

Nomination Falenius Agencies 040 739 7552 nomination.com

Noolan 06 7244110 noolan.com

Noormarkun Klubi 050 5183677 ahlstrominruukit.fi

Now & Forever 02 2306000 nowandforever.fi

Näpertelytaivas 040 5159669 napertelytaivas.fi

 o  Odd Molly Tintarella 040 5526580 oddmolly.com

Ohjelmamestarit 040 5588185 ohjelmamestarit.fi

Ombrellino 045 1398052 ombrellino.fi

Oz Jewel 09 6224433 ozjewel.com

 p  Papershop 045 3599319 papershop.fi

Paletti Jewelry 09 4780500 palettijewelry.fi

Papaja 050 3205272 papaja.fi

Pentik pentik.com

Piccu piccu.fi

Pienikamari 014 621887 pienikamari.fi

Poirier poirier.nl

Pomar 02 6343124

Pop up kemut popupkemut.fi

Pukka 019 204456

 r  Rento Design 044 7750886 rentodesign.fi

Rainbow Club by Elsa Coloured Shoes 050 3411304 elsacolouredshoes.com

Revelations 044 3434644 revelations.fi

Risako 050 3629900 risako.fi

 s  Salon Virho 08 8150123 salonvirho.com

Sandberg-timanttikorut 010 6338660 sandberg.fi

Sanni Lehtinen 040 7223004 sannilehtinen.fi

SaraLee saralee.official@gmail.com saralee.rocks

Sinelli 020 7780620 sinelli.fi

Stockmann 09 1211 stockmann.com

Studio Apris studioapris.fi

Studio Decor Tapettitaivas 03 3457400 tapettitaivas.fi

Suomen Kultakello 044 7403272 suomenkultakello.fi

Sydänkäpy 02 2517232 morsiuspuvutsydankapy.fi

 t  Taito Shop taitoshop.fi

Teemu Höytö Photography 044 2900284 teemuhoyto.com

Teippitarha teippitarha.fi

Tieroom 09 23163018 tieroom.fi

Tiger tiger.com

Tillander 044 7403385 tillander.fi

Timanttiset 09 4778520 timanttiset.fi

Trilogia marika@ompelimofragola.com Fittig Room 044 3434644

Turo 050 5296281 turoshop.com

Täydenkuun Kuva taydenkuunkuva@gmail.com taydenkuunkuva.com

Töysän Kenkätehdas 06 5125432 toysankenkatehdas.fi

 u  Union Design 09 62200333 uniondesign.fi

Urtekram 040 7008298

 v  Vaatturinliike Sauma 09 495524 vaatturinliikesauma.fi

Vagabond vagabond.com

Valkoinen Kreivitär info@valkoinenkreivitar.fi valkoinenkreivitar.fi

Vallila vallilainterior.fi

Valokuvaaja Janne Miettinen info@jannemiettinen.fi

Valokuvaaja Mikko Pääkkönen 050 3821513 mpaakkonen.com

Villa Arcadio Hotel & Resort +39 036542281 hotelvillaarcadio.it

Villisilkki 09 6802337 villisilkki.fi

Viuhkakauppa 050 597 3732 viuhkakauppa.fi

Voda Collagen Nordic Healt Systems 019 432902

Vogel 09 874121 vogel.fi

Vyvyn Hill Kaarna Living 040 758 6675 kaarnaliving.fi

 W  Warrior Cake Factory raakakakku.fi

Westerback 1897 020 7000605 westerback.fi

Wetterhoff 03 626260 wetterhoff.fi

Willitomaatti Catering 040 4822381 willitomaatticatering.fi

 Y  YO ZEN 040 5241920 yozendesign.com

Yon-Ka Sky Beauty 050 3580588

Jos mielestäsi listalta puuttuu joku yhteystieto, lähetä meille sähköpostia: haat@editus.fi (kirjoita viestin otsikkokenttään "Tiedustelut - Häät 1/2016"), niin etsimme yhteystiedon sinulle.