Tiedustelut

Tältä sivulta löydät Häät-lehden tässä numerossa esiteltyjen tuotteiden ja palveluiden yhteystiedot.

 A  Aarikka aarikka.fi

Annabelle Antas Photography annabelleantas.com

Aromtech aromtech.com

Ateljee Tuhkimotarina tuhkimotarina.net

Au-Holmberg au-holmberg.fi

 b  Balmuir balmuir.com

Beachcomber Resorts & Hotels beachcomber.com

Break Sokos Hotel Koli sokoshotels.fi

 c  Calligraphen calligraphen.fi

Callisto Hair salon callisto.fi

Chateau Mcely chateaumcely.cz

Crocus Paperi crocuspaperi.com

 D  Dayana Bessedina Facebook.com/dayana.bessehairstylist

Design Sarandia sarandia.fi

Draama/Noora Hannus draama.eu

Duni duni.fi

 e  Efva Attling efvaattling.com

Ella Rosa ellarosabridal.com

Enzoani enzoani.com

 f  Festive-timanttikorut festive.fi

Fiaruzzi Bridal elsacolouredshoes.com

Finnair Finnair.com

Fatcloth fatcloth.com

 g  Glamour Lahti glamourlahti.fi

GMC-Studio kosmetiikkaviidakko.fi

Grazette of Sweden finone.fi

 h  Heidi Tuisku tuhkimotarina.net

Helin Matkat helinmatkat.fi

Hey Look heylook.fi

Hope Hair/Noora Toiviainen hopehair.fi

Hääkuvaaja Anssi Koskinen anssikoskinen.fi

Hääkuvaaja V-P Kangas vpkangas.com

Häävalokuvaaja Petteri Mäntysaari petterimantysaari.fi

 i  Ilmatar Corsetry & Couture ilmatarcouture.com

Ilona Savola Photography ilonasavola.com

Irina Rogusina pukuompelijairina.com

 j  Jenna Heinäaho Photography jennaheinaaho.com

Juhlaputiikki Ribbon & Ink juhlaputiikki.fi

Jukka Rintala jukkarintala.fi

Julia Dunajeva juliadunajeva.fi

Julia Suhanova Instagram @juliart_mua

Justin Alexander justinalexander.com

 k  Kalevala Koru kalevalakoru.fi

Karkkikauppa Sweetheart sweetheart.fi

Kenneth Winston kennethwinston.com

Kohinoor kohinoor.fi

Korkeila Helsinki korkeilahelsinki.fi

Korukimput korukimput.fi

Korus Design korus.fi

Krapi krapi.fi

Kukka ja sisustus Neilikka neilikka.fi

Kultajousi kultajousi.fi

Kultaseppä H. Viljanen designhenryviljanen.net

Kultaseppä Kulmala kultaseppakulmala.fi

Kultaseppä Räsänen kultasepparasanen.fi

Kultasepät Andreasen andreasen.fi

 l  Laatukoru laatukoru.fi

Ladygum nicca.fi

LifeLikeVino Instagram @lifelikevino

Lillian West lillianwest.com

Lilly lilly.eu

Lumoava lumoava.fi

 m  Makea Design makeadesign.fi

Malmin Korupaja korupaja.fi

Maria Hedengren Photography mariahedengren.com

Maria Kalmi Photography mariakalmiphotography.com

Marjon HerkkuKakku herkkukakku.com

Miss Fiaruzzi elsacolouredshoes.com

Morilee morilee.eu

Morsiuspukuliike Birgitta morsiusbirgitta1.fi

Morsiuspukuliike Josefiina josefiina.fi

Muotitalo Tyynelä muotitalotyynela.fi

Myllykylän tila myllykylantila.fi

 n  Nadezda Suderevskaya Instagram @nadezdashestakova

Niinatar niinatar.fi

Ninka Design ninka.fi

Ninka Photography ninkavalokuvaus.com

Now & Forever calligraphen.fi

 o  Olli Johan Lindroos ojl.fi

 p  Paapero paapero.fi

Papaja papaja.fi

Pink Pewter pinkpewter.fi

Polaroid polaroid.com

Pomar pomar.fi

Pronovias pronovias.com

 r  Rainbow Club elsacolouredshoes.com

Riemupuoti riemupuoti.fi

Ruohonjuuri ruohonjuuri.fi

Ruosniemen panimo ruosniemenpanimo.fi

 s  Sandberg-timanttikorut sandberg.fi

Satasoitto satasoitto.fi

Sincerity sinceritybridal.com

Sinivuokko designsinivuokko.com

Sopiva sopivakauppa.fi

Studio Lindell studiolindell.fi

Studio Töyrylä studiott.fi

Susannas Nails kynsisalonki.fi

Sydänkäpy morsiuspuvutsydankapy.fi

 t  Tapettitaivas tapettitaivas.fi

Tara Lange taralange.fi

TeeMaa teemaa.com

Tillander tillander.fi

Turkish Airlines turkishairlines.com

TwistBe twistbe.fi

 v  Vanajanlinna vanajanlinna.fi

Valeria SofiKo design valeriasofikodesign.com

Valeriya Kiiski Instagram @valera_kii_beauty

Valkoinen Kreivitär valkoinenkreivitar.fi

Valokuvaaja Johanna Lehtinen byjohannalehtinenshop.com

Valokuvaaja Maria Peltomaa mariapeltomaa.com

Valokuvaaja Mikko Kaaresmaa mikkokaaresmaa.fi

Valokuvaaja Mikko Pääkkönen mpaakkonen.com

Victoria Margolina Instagram @by_margolinavik

Victoria & Vincent victoria-vincent.fi

 W  White Agency pragueweddingagency.com

Watters watters.com

White Dress whitedress.fi

Willa Söder willasoder.fi

 Z  Zazabella zazabella.fi

Jos vielä etsit jotain, niin lähetä meille sähköpostia (haat@editus.fi, viestin aihe "Tiedustelut Häät-lehti 2/2017") ja etsimme yhteystiedon sinulle!