Tiedustelut

Tältä sivulta löydät Häät-lehden tässä numerossa esiteltyjen tuotteiden ja palveluiden yhteystiedot.

 A Aamumaa aamumaa.com

Acorelle 0207 340250

Amoriini Somistevuokraamo 040 1594748
somistevuokraamo.fi

Anne-Mari Pahkala 050 3130044
annemaripahkala.fi

Annette Tillander 09 670100 atillander.fi

Alko 020 711711 alko.fi

Apollomatkat 0600 18008 apollomatkat.fi

Atelier Otso Mäensivu Shoebakery
040 5734727

Aurinkomatkat 09 8181101 aurinkomatkat.fi

 b Barefaced 040 7088631

Benecos 0207 340250

Berryfect 050 4011510

Bukowskis Market 09 66891150
bukowskismarket.com

Bunica bunicanni.blogspot.fi

 c Carina Blomqvist 040 5370379
carinablomqvist.fi

Cattier 0207 340250

 D Decora House 045 1215091 decorahouse.com

Design Domi designdomi.com

Donno.fi 0400 613297

Duni duni.com

 e Ekohoitola Balanza (09) 611190 balanza.fi

Ellos 010 191313 ellos.fi

Elämyslahjat 09 31576543 elamyslahjat.fi

Emmerling emmerling.eu

Estelle & Thild 09 2600014 estellethild.com

Eurokangas 03 8792000 eurokangas.fi

Eveliina Mustonen Photography 0400 692050 eveliinamustonen.com

 f Festive 010 2390490 festive.fi

Fine van Brooklin 050 3681938
finevanbrooklin.com

Flora Varia 044 0876760 floravaria.fi

Flow kosmetiikka 040 7384230
flowkosmetiikka.fi

Forme Sim Finland 0800 93641

Fragola twizt-shop.com

Frantsila 03 3435540 frantsila.com

FRENN 040 7771943 frenncompany.com

 g Glamour Lahti 03 7825160 glamourlahti.fi

Globe Hope 09 2238150

gTIE 040 5590388 gtie.com

Guess 09 56557118

 h Harriet Wilde Wedding Shoes
harrietwilde.com

Hawkhillin klubitalo info@hawkhill.fi hawkhill.fi

HazyLace hazylace@gmail.com hazylace.com

Helin Matkat 0207 466730 helinmatkat.fi

Helmi Oivallus helmioivallus.fi

Hotel Långvik 09 29599301 langvik.fi

Hugo Boss +4533188000

Hymy Raw Food Café 040 6647078 rawfoodcafe.fi

Hyvän tuulen puoti hyvantuulenpuoti.fi

 j Jolie Shop 040 5624843 jolie.fi

Juhlamaailma 09 550055 juhlamaailma.fi

Jukka Rintala jukkarintala.fi

 k Kaleva Travel 0205 615615 kalevatravel.fi

Kalevala Koru 0207 611311 kalevalakoru.fi

Karkkikauppa Sweetheart 044 276067
sweetheart.fi

Kisu Korsi kisukorsi.com

Klaus K Hotel 020 7704700 klauskhotel.com

Kontiomehu 040 7534191 kontiomehu.fi

Kukka-aihe 040 5323542 kukka-aihe.fi

Kultakeskus 03 65711 kultakeskus.fi

Kultasepät Andreasen 03 2239488 andreasen.fi

Kärkkäinen 010 430 3030 karkkainen.com

 l Laatukoru 0400 110045 laatukoru.fi

Lavem by Muotitalo Tyynelä 09 444750
muotitalotyynela.fi

Lego lego.fi

Lifestyle Casalen 010 5262150 casalen.fi

Lilly lilly.eu

Less is More 0407088631

Loru 044 3564595 loru.fi

Lovechock Sugar Helsinki sugarhelsinki.com

Lumi Accessories lumiaccessories.com

Lumoava 040 3040201 lumoava.fi

Lumous Kivikorut 040 552 0885
facebook.com/LumousKoru

 m Madara The Natural Goods company
naturalgoodscompany.com

Made of Sundays madeofsundays.com

MakeaDesign Janina Jaakkola
info@makeadesign.fi makeadesign.com

MaraKatti naamiaisasu.fi

Maria Hedengren Photography 045 1408408 mariahedengren.com

Maria Lönnqvist marialonnqvist.com

Mia Höytö 044 5152750

Minna minna.co.uk

Minna Parikka 09 667554 minnaparikka.com

Moko Market 09 41504500 moko.fi

Morsiuspukuliike Josefiina 03 7834617
josefiina.fi

Murad Carpelan cosmetics 06 3464474
carpelancosmetics.fi

Muurla 020 7118899 muurla.com

 n Niinatar 09 2419770 niinatar.fi

Ninaco ninaco.co

Ninka 050 4420626 ninka.fi

NJK Royal Ravintolat
09 61286000 royalravintolat.fi

Nokian Jalkineet 020 7914000

Nordic Health Sprays nordichealthsprays.fi

Nougat 010 3873980 nougat.fi

Nouseva Myrsky 045 104 8558
nousevamyrsky.fi

Now and Forever 02 2306000 nowandforever.fi

 o Olivia Rouge oliviarougeshop.com

Outi Pyy Remake EkoDesign
050 3008535 remake.fi

 p Papershop 045 3599319 papershop.fi

Pappery studio@pappery.com pappery.com

Penttala Floral Design
040 5497874 penttalafloral.fi

Personally Sweet Stationary
info@personallysweetstationery.com
personallysweetstationery.com

Piccu 050 3510496 piccu.fi

Poirier poirier.nl

Primeboots Marcus Tilgmann 046 6560549 bootskompaniet.se

Pukuni 050 5734919 pukuni.fi

PUR 029 3400260 terveyskauppa.fi

Puhdistamo 09 42477337 puhdistamo.fi

 r Rainbow Club 050 3411304 rainbowclub.co.uk

Ravintola Rulla rulla.fi

Rembo Styling rembo-styling.com

Revelations revelations.fi

Risako 050 3629900 risako.fi

 s Sainte Vacant x Costo 040 170 5852

Sante 09 4544990

Santirso Pasión 040 8528423 santirsopasion.com

Saurum 040 3040200 saurum.fi

Seremonia 09 177224 seremonia.fi

Sinelli 020 7780620 sinelli.fi

Sisters In Bloom 045 8588222 sistersinbloom.fi

Soda Co. HKI sodacohki.fi

Sokos Hotels 020 1234 600 sokoshotels.fi

Stilissima 09 4361019 stilissima.fi

Studio Henri Juvonen 0400 638317
henrijuvonen.fi

Suomen Pukuvuokraamo 010 4401900
pukuvuokraamo.fi

Supermood supermood.fi

Sydänkäpy 02 2517232 morsiuspuvutsydankapy.fi

 t Ted Baker 09 750775

TD Circus tdcircus.fi

Teippitarha teippitarha.fi

Ti Adoro tiadorojewelry.com

Tjäreborg 09 12371 tjareborg.fi

Tohono tohono.fi

TriLogia ninka.fi

Turo Tailor 017 208111 turotailor.fi

Tuuni Design 050 4315076 tuuni.fi

 u Uneins uneins.com

 v Valokuvaaja Janne Miettinen 050 5746909 jannemiettinen.fi

Valokuvaaja Juha Kauppinen 044 3536102
juhakauppinen.com

Valokuvaaja Markus Torvinen 040 7055043 haavalokuvaus.net

Valokuvaaja Veli-Pekka Räty 050 3590512
kolmekuvaa.fi

Villa Mandala 045 1499925 villamandala.fi

 W Weleda Sugar Helsinki sugarhelsinki.com

Willa Pintele willapintele.fi

 Y Yogobe yogobe.com

Yoogaia yoogaia.fi

Yves Rocher 09 615166 yves-rocher.fi

 Z Zuii Organic Miraz Trading 050 63161
luomumeikki.fi

Jos yhä etsit jotain, lähetä meille sähköpostia: haat@editus.fi. Kirjoita viestin aihekenttään "Tiedustelut - Häät 2/2014", niin etsimme yhteystiedon sinulle.