Tiedustelut

Tältä sivulta löydät Häät-lehden tässä numerossa esiteltyjen tuotteiden ja palveluiden yhteystiedot.


 A  Aada Aan Tafel cakesbyaantafel.com

Adriatic Luxury Hotels Dubrovnik Palace adriaticluxuryhotels.com

Amanda B amandabshop.com

Ateljee Tuhkimotarina tuhkimotarina.net

Au3 Kultasepät au3.fi

Avelino avelino.mycashflow.fi

 b  Bliss Wedding & Partyplanning partybliss.fi

Bokeria Kitchen & Wine Bar bokeria.hr

By Pias bypias.com

 c  Caisanni caisanni.fi

Calligraphen calligraphen.fi

Celebrations! celebrations-cur.com

Chic Company chiccompany.fi

Crocus Paperi crocuspaperi.com

Cutrin cutrin.fi

 D  Sinivuokko designsinivuokko.com

Draama Noora Hannus draama.eu

Duni duni.fi

 e  Efva Attling efvaattling.com

Ella Rosa ellarosabridal.com

Ellos ellos.fi

Elämyslahjat elamyslahjat.fi

Enzoani enzoani.com

Espan Enkelit espanenkelit.fi

 f  Faber Art faberart.fi

Feela riikka_felin@hotmail.com

Festive-timanttikorut festive.fi

 g  Glamour Lahti glamourlahti.fi

GMC-Studio Minna Granqvist kosmetiikkaviidakko.fi

gTIE gtie.fi

 h  Havi havi.fi

Heidi Tuisku tuhkimotarina.net

Hemtex hemtex.fi

Henkell henkell.fi

Hey Look heylook.fi

Hotel Sveitsi hotelsveitsi.fi

Huutokauppa Helander helander.com

Hää- ja juhlasuunnittelutoimisto Divine divine.fi

 i  Ikea ikea.fi

Ilmapallokeskus ilmapallokeskus.fi

Ilmapallotaikuri Taika ilmapallotaikuri.fi

 j  Johanna Uusitalo Photography johannauusitalo.fi

Josefiinan Aitta josefiinanaitta.fi

Juhlaprinsessa juhlaprinsessa.fi

Juhlahumua Häät juhlahumuahaat.fi

Juhlasuunnittelu Ilonasi juhlasuunnitteluilonasi.fi

Justin Alexander justinalexander.com

 k  Kaapo Jäävin Kopteri viksuotus.fi 040 5394483

Kaarna Living kaarnaliving.fi

Kalevala Koru kalevalakoru.fi

Katri Syvärinen katrisyvarinen.fi

Kaverini kaverini.fi

Kenneth Winston kennethwinston.com

Kohinoor kohinoor.fi

Koruliike Pearly Parrot pearlyparrot.fi

Korus Design korus.fi

KotiMai Design kotimai.fi

Kultajousi kultajousi.fi

Kultakeskus kultakeskus.fi

Kultaseppä Ailio ailio.fi

Kultaseppä H.Viljanen designhenryviljanen.net

Kultaseppä Kulmala kultaseppakulmala.fi

Kultasepät Andreasen andreasen.fi

Kurvi Hair Premiere kurvihairpremiere.fi

 l  La Filia lafilia.fi

Laatukoru laatukoru.fi

Le Meridien Lav lemeridienlavsplit.com

Leikisti leikisti.fi

Lennol lennol.fi

Lillian West lillianwest.com

Lilly lilly.eu

Lindex lindex.com

Little Wedding Factory littleweddingfactory.com

Lumene lumene.com

Lumoava lumoava.fi

Lush lush.fi

Lux Group Maryanne Lavastre luxgroup.fi

Långvik Congress Wellness Hotel langvik.fi

 m  Madara madaracosmetics.fi

Malmin Korupaja korupaja.fi

Manuela Bosco manuelabosco.net

Midas Kultasepät midaskultasepat.fi

Minna Parikka minnaparikka.com

Morilee Madeline Gardner morilee.eu

Morsiuspukuliike Josefiina josefiina.fi

M-Room mroom.com/fi

MunMuru munmuru.fi

Muotitalo Tyynelä muotitalotyynela.fi

 n  Natalia Sergeeva natalia.sergeeva.kitova@gmail.com IG: @natalia_illustrator

Nestor Zavarce Photography nestorgzavarce.com

Niinatar niinatar.fi

Ninka Design ninka.fi

NorsuArt norsuart.com

 o  OBH Nordica obhnordica.fi

Olli Johan Lindroos ojl.fi

Otava otava.fi

Oulun Suolahoitola oulunsuolahoitola.fi

Oz Jewel ozjewel.com

 p  Papaja papaja.fi

Pelastakaa Lapset ry pelastakaalapset.fi

ph7 konditoriaph7.fi

Pioni Design pionidesign.com

Pionijoki pionijoki.bellapuoti.com

Punanaamio punanaamio.fi

Päivi Keski-Pomppu keskipomppu.com

 r  R-Collection r-collection.fi

Rainbow Club Elsa Coloured Shoes elsacoloredshoes.com

Restaurant Amfora amforadubrovnik.com

RoyalDesign royaldesign.fi

 s  Saarni Gentlemen’s Boutique saarnigb.fi

Saga Matkat sagamatkat.fi

Sandberg-timanttikorut sandberg.fi

Sari Hörkkö sarihorkko.fi

Sauma vaatturiliikesauma.fi

Schalins schalins.com

Sincerity sinceritybridal.com

Sinelli sinelli.fi

Siru Danielsson Photography sirudanielsson.com

Sisustussuunnittelu Emilia Karenina emiliakarenina.fi

Studio Töyrylä studiott.fi

Sugar Helsinki sugarhelsinki.com

Susannas Nails kynsisalonki.fi

Susanna Nordvall Photography susannanordvall.com

 t  Tahtotila Wellness tahtotilawellness.com

Tiitiäinen ja Tyllerö sitruunat.fi

Tillander tillander.fi

Toscanan Tuuli toscanantuuli.com

Tuomiston Kartano tuomistonkartano.fi

 v  Valkoinen Kreivitär valkoinenkreivitar.fi

Valokuvaaja Anssi Koskinen anssikoskinen.fi

Valokuvaaja Kaisu Ojansivu kaisuojansivu.com

Valokuvaaja Maria Peltomaa mariapeltomaa.com

Valokuvaaja Nadi Hammouda nadihammouda@gmail.com

Valokuvaaja Paula Ojansuu paulaojansuu.com

Valokuvaaja Petteri Mäntysaari petterimantysaari.fi

Valokuvaaja Timo Soasepp timosoasepp.com

Via Valeria Photo via@viavaleriaphoto.com

Victoria & Vincent victoria-vincent.fi

 W  White Dress whitedress.fi

Willowby by Watters watters.com

Wiurilan kartano wiurila.fi

 x  Xtra for Men xtraoutlet.fi

Z  Zazabella zazabella.fi


Jos vielä etsit jotain, lähetä meille sähköpostia (haat@editus.fi, viestin aihe "Tiedustelut: Häät-lehti 1/2018") niin etsimme yhteystiedon sinulle!